DupontSu Referanslar - DupontSU

İçeriğe git

Ana menü:

Firmamız 2006 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde Delaware State'de Altenae Technologies olarak faaliyete başlamış ve Dünya da yeni çıkan teknolojilerle özellikle yenilenebilir alternetif enerji teknolojileri ve ileri teknoloji ürünü çok özellikli ekolojik aydınlatma elemanları ve armatürleri konularında yoğunlaşmış akabinde 2009 yılında Altenae ortakları Levent Tatlısu ve Henri V. DuPont bu birikimlerini Türkiye'ye taşıma kararı almış ve distributörlüğünü yaptıkları ileri teknoloji ürünlerini ülkemiz hizmetine sokmak için DuPontSU Teknoloji şirketini kurmuşlardır.  

2012 Ekim tarihi itibarıyla şirket tüzük değişikliği yaparak bünyesine inşaatı ilave etmiştir.  

2013 Yılı itibarıyla Yenilenebilir Enerji Projeleri Geliştirmeye başlamış ve bununla birlikte Enerji Kaynaklarının güvenli ve efektif  taşınması ile alakalı Planlama, Projelendirme,Mühendislik Hizmetleri ve Danışmanlık konularını da bünyesine katmıştır.

2013 Yılında Sektörünün en iyisi olan  Ankara Merkezli ÖZKARDİŞLİ MAKİNA ve HİDROLİK SANAYİ firmasıyla ortak hareket etme kararı almış birçok başarılı projeye imza atmıştır.

2015 Yılı Şubat ayı itibarıyla Ankara merkezli  , Yurt Dışı ve Yurtiçinde birçok başarılı Projeyi Hayata geçirmiş olan ALP KARASAR İnşaat firmasıyla Birlikte hareket etme kararı alarak Birçok Projenin ihalesine birlikte teklifler verilmiştir.

2015  Yılında Ülkemizin En Büyük HES
lerinden birinin Yabancı Ortaklara Satışı konusunda Danışmanlık ve Aracılık hizmetini başarıyla yerine getirmiştir.

2015 -2016 Yıllarında  Yerli ve Yabancı Birçok firma ile Ortaklık, Distribütörlük veya Konsorsiyum olarak Özellikle Enerji alanında birçok bağlantılar oluşturulmuş olup birçok Ürünün Türkiye Distribütörlüğünü elinde tutmaktadır ve Bu Distribütörlüklere yenilerini de eklemektedir.

Firmamızın amacı dünyada yaşamı kolaylaştırma ve hayatı daha yaşanır hale getirmektir.
Gezegenimizi koruma ve enerji tasarrufu amacına hizmet edebilecek her türlü ileri teknoloji ürününü ve bunların dışında farklı konseptteki ileri teknoloji ürünlerini de ülkemize kazandırmaktır


 
İçeriğe dön | Ana menüye dön